Poslední komentáře

 • Pasecký distanční dostih 2010 - výsledky   13 let 32 týdnů
 • Pasecký distanční dostih 2010   13 let 33 týdnů

  Už je to i na www.vytrvalost.com  Laughing out loud

 • Pasecký distanční dostih 2010   13 let 33 týdnů
  ...

  Dobrý den,

  moc se omlouvám všem, ale nevysedávám u počítače od rána do noci, abych mohla během chvilinky pružně reagovat.

  Nicméně už je na ofiko webu www.vytrvalost.com vložena informace od komise vytrvalosti, že se závody konat BUDOU a jsou tam též k dispozici propozice. To samé v kalendářích (ČR a hobby).

  Ať se závody vydaří.

  S pozdravem, Míša Litovová

 • Pasecký distanční dostih 2010   13 let 33 týdnů

  Požádal jsem dnes dopoledne mailem paní webmasterku Litovovou, zda by mohla zprávu na oficiální web vložit, ale zatím se tak nestalo.

 • Pasecký distanční dostih 2010   13 let 33 týdnů

  Roberte, gratuluju. Fakt to nevyšumělo.

 • Pasecký distanční dostih 2010   13 let 33 týdnů

  Roberte, zní to fajně:-), snad to dopadne dobře a dostihy proběhnou jak mají. Mě jen trochu mrzí, že na ofi webu tvrdošíjně inofrmace ohledně Pasek chybí. Setkání vytrvalosti ve Vystrkově mě v tuto chvíli připadá trochu vniveč....Jsem nicméně optimistou a doufám, že to bude lepší.... Na viděnou v Pasekách

 • Pasecký distanční dostih 2010   13 let 33 týdnů

  Sedl jsem včera odpoledne do auta, ujel necelých 100 km a přivezl si od pana sekretáře Jihočeské oblasti ČJF vytištěné propozice dostihu. Tyto propozice, nyní navíc schválené OV ČJF a opatřené razítkem oblasti, by snad mohly učinit konec spekulacím o legálnosti tohoto dostihu a započítávání výsledků. Propozice jsou nyní vložny ke stažení v příloze tohoto webu a na stránkách pořadatele www.blizenec.cz, včera večer je pan sekretář OV znovu (pokolikáté už) rozeslal i jihočeským subjektům.

   

  Oproti propozicím nastává příjemná změna v cenách, Cena manželů Blížencových - dřevěné křeslo - bude udělena vítězům všech čtyř kategorií, ve kterých odstartují aspoň tři dvojice. (Technická poznámka: Dřevěné křeslo = lavička pro jednoho). Cena kondice - lavice pro tři, zůstává dle rozpisu. Mezi donátory dostihu vstoupila věcnými cenami i firma Schaumann ČR spol. s r.o.

   

  Prosím všechny jezdce, aby se opravdu přihlásili do uzávěrky dostihu v neděli do 24,00 hod a aby tuhle informaci šířili všemi dostupnými kanály dál.

   

  Paseky, pátek 27. srpna 2010 ráno

 • Pasecký distanční dostih 2010   13 let 34 týdnů

  Jsem rád, že se dostih koná a těším se na opětovné focení ušlechtilých koní! Wink

 • Pasecký distanční dostih 2010   13 let 34 týdnů

  Hlavně nejde jen tuhle sezonu, peripetie s pořádáním 2010 jistě ovlivní Robertovu chuť pořádát závody i do dalších let...a pozitivní to asi nebude.

 • Pasecký distanční dostih 2010   13 let 34 týdnů

  Jsem ráda, a doufám, že Pasecké závody zůstanou letos, i v dalších letech v kalendáři vytrvalostních závodů. Nejde jen o to, že závodů je u nás málo, ale hlavně zrovna Paseky patří mezi ty závody, které jsou tak říkajíc na úrovni. Bezvadná organizace, krásné prostředí, příjemní lidé, a v neposlední řadě nádherné ceny.
  Nemyslím si, že celá situace vznikla "pouze" nedodáním rozpisu včas, neboť to nebylo poprvé - ani letos, co se tak stalo i ze stran jiných pořadatelů, a stanovisko komise nebylo zdaleka tak přísné.
  Snad se vše urovná, a v ČR budou závody jen přibývat.

 • Pasecký distanční dostih 2010   13 let 34 týdnů
  E

  Myslím, že to je dobře napsané, šmahem rušení závodu, kvůli opožděnému termínu se (ať se nikdo nezlobí) může lehce jevit jako skrytá záminka. Paseky od svého počátku byly vždy na úrovni a Robert se ukázal jako schopný manažer a organizátor těchto dostihů.Atmosféra, která byla letos na konferenci vytrvalosti ve Vystrkově je ta tam a zase je to kdesi pryč.Závodů ubývá (není Kozlov, Zábřeh,Mníšek, Nučice, Draheničky, Chřebřany,Zbraslav,...) a ještě se jeden kvalitní zruší bez náhrady kvůli o pár dnů později dodaným podkladům. Všem dík, kteří bojují o tento jediný jihočeský vytrvalostní závod v roce.

hlavní sponzoři:

Adastra

 

 

 

dostih podporují:

Jiprint tiskárna Horní Stropnice