Pasecký distanční dostih 2016 - fotografie

5 pdd53

Výběr z letošních fotografií oficiálního dostihového fotografa Michala Michala si prohlédněte zde:

Vlastní dostih: http://michalmichal.rajce.idnes.cz/Pasecky_distancni_dostih_2016_-_zavod...

Vyhlášení výsledků: http://michalmichal.rajce.idnes.cz/Pasecky_distancni_dostih_2016_-_vyhla...

(Nenajdete-li se zde nebo nejste-li se svou fotkou spokojeni, proberte se galeriemi všech fotografií zde: http://michalmichal.rajce.idnes.cz/Pasecky_distancni_dostih_2016_-_zavodhttp://michalmichal.rajce.idnes.cz/Pasecky_distancni_dostih_2016_-_vyhla... )

ALERGICI, POZOR NA VOSY

6 pdd132

Jste-li alergičtí na vosí bodnutí, vezměte si s sebou Váš oblíbený lék. Letošní suchý podzim je i u nás vosám příznivý a především na loukách je jich dost, tedy se může stát, že Vás nějaká bodne. Toto ale není poplašná zpráva, pouze konstatování! U pořadatelů v případě potřeby dostanete pouze kus cibule, neb sami vosí bodnutí neléčíme jinak.

VIRTUÁLNÍ TECHNICKÁ PORADA

Prohlédněte si celou trať z klidného a bezpečného místa před vaším monitorem, nastudujte nebezpečná místa, vychutnejte kvantum lučních pasáží. Loukami za startem do cca čtvrtého kilometru již vede vysekaný koridor.

 

Zůstanete do neděle?

6 pdd085

Ještě jednou zveme závodníky a jejich týmy na sobotní večeři (pečené maso a zelenina z našeho pečícího stroje) a posezení u ohně či ve stanu. A samozřejmě i oblíbenou “dojídací” snídani v neděli ráno. Abychom odhadli spotřebu, prosíme zájemce, aby přijetí našeho pozvání potvrdili na kontaktní mail tohoto dostihu.

Zápisné ještě jednou

6 pdd220

Dovolujeme si požádat ty přihlášené, kteří dosud nezaplatili zápisné, aby tak neprodleně učinili. Zaplacením zápisného potvrzujete svou přihlášku (neboť online přihláška bez zápisného je pouhý pšouk v kyberprostoru) a my po jeho připsání v tabulce potvrzujeme, že ji přijímáme. Zápisné lze uhradit i na místě v hotovosti, ale v souladu s rozpisem s nemalým navýšením. Děkujeme.

VETERINÁRNÍ PODMÍNKY

Zavody 18

Obdrželi jsme od Krajské veterinární správy Státní veterinární správy pro Jihočeský kraj Rozhodnutí o určení veterinárních podmínek pro konání naší akce. Doporučujeme jejich velmi podrobné prostudování zde.

Pasecký distanční dostih 2016 - startovní listiny (Rittanmeldungen)

6 pdd183

K dostihu se v současné době lze přihlašovat pouze elektronickým přihlašovacím systémem ČJF. Ten ale neumí přijmout přihlášku od zahraničních jezdců a zájemců o hobby dostih. V přiložených tabulkách budeme průběžně aktualizovat došlé přihlášky k hobby dostihu a od zahraničních účastníků. Prosím, průběžně kontrolujte, zda je vše uvedeno správně!

Ostatní jezdci jsou uváděni ve startovních listinách ČJF, jejich přihlášku ale musí následovat zaplacení zápisného!

Pasecký distanční dostih 2016 - Tabulka boxů (Boxliste)

5 pdd121

Zájemci si mohou i letos předem rezervovat ustájení.

Pasecký distanční dostih 2016 - propozice

6 pdd181

Propozice 11. ročníku Paseckého distančního dostihu si můžete stáhnout zde.

Pasecký distanční dostih 2016

Zavody 20

Milí vytrvalci!

Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na 11. ročník Paseckého distančního dostihu, který se poběží v sobotu 1. října 2016.

Syndikovat obsah

hlavní sponzoři:

Adastra

 

 

 

dostih podporují:

Jiprint tiskárna Horní Stropnice