Informace o placení boxů

Zavody 19

Důležitá informace o ustájení. Boxy je nutno zaplatit předem!

Více tež týden před uzávěrkou přihlášek jsou (poprvé v historii paseckého dostihu) rezervovány všechny boxy, které vlastní pořadatel dostihu. Předpokládáme, že zájem o ustájení koní v boxech nepoleví a proto jsme zamluvili standardní turnajové boxy. Jejich pronájem ale je dražší.

Abychom získali jistotu, že je rezervace boxů míněna vážně, dovolujeme si tímto všechny zájemce požádat o uhrazení poplatku za box předem. Teprve po připsání částky na účet a zveřejnění v tabulce boxů můžete považovat svůj box za 100% zajištěný. Poplatek za box se v případě odřeknutí účasti na dostihu po uzávěrce nebude vracet!

S vědomím, že někteří účastníci jsou plátci DPH a chtějí uplatnit náklady na ustájení ve svém daňovém přiznání k DPH  a někteří nikoliv, Vám nabízíme dvě čísla bankovních účtů, na které můžete částku za boxy uhradit. Abychom mohli Vaši platbu identifikovat, uveďte do zprávy pro příjemce příjmení startujícího a jméno koně (například "Nováková – Bobule")

20 startujících, kteří si dosud box objednali, zaplatí 1000,- Kč pouze na tento účet (nelze vystavit daňový doklad s možností odpočtu DPH, bude vystaven paragon):

167261392/0300


Soutěžící, kteří si objednají turnajový box a potřebují vystavit daňový doklad s možností odpočtu DPH, zaplatí 1500,- Kč na tento účet:

12698143/0300


Soutěžící, kteří si objednají turnajový box a nepotřebují vystavit daňový doklad s možností odpočtu DPH (bude vystaven paragon), zaplatí 1500,- Kč na tento účet :

234665451/0300


Uzávěrka boxů je shodná s uzávěrkou přihlášek, tedy 22, září 2013, 24,00 hodin. Po uzávěrce lze koně v boxu ustájit jen v případě odřeknutí účasti jiným soutěžícím.

Startovné neposílejte, bude vybíráno v hotovosti před dostihem!


Průběžně doplňované tabulky obsazení naleznete zde.

hlavní sponzoři:

Adastra

 

 

 

dostih podporují:

Jiprint tiskárna Horní Stropnice