Pasecký distanční dostih 2016

Zavody 20

Milí vytrvalci!

Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na 11. ročník Paseckého distančního dostihu, který se poběží v sobotu 1. října 2016.

Zveme Vás již pojedenácté. Tentokrát neslavíme žádné výročí, dokonce i náš milý Svatý Václav se odstěhoval doprostřed týdne, tedy nám zbývá jen obyčejný víkend. Půjde tedy o standardní jednodenní akci, která se pokusí nezklamat, ale ani nechystáme žádná mimořádná překvapení. Vypisujeme soutěž Hobby, Z, L a S; po zkušenosti z minulých let, kdy se nikdy nesešlo požadovaných 5 zájemců o ST, letos tuto soutěž nevypisujeme vůbec. Přestěhovala se k nám chovatelská soutěž, zvaná Kriterium mladých koní, tedy majitelé arabů a shagya arabů, čtěte rozpis obzvlášť pečlivě!

Nabízíme pouze 18 boxů, vždycky jsme ještě drželi v pohotovosti externího dodavatele, ale nikdy nebylo tolik dalších zájemců, aby byl ochoten přijet, tedy letos po vyčerpání kapacity našich boxů konstatujeme, že si lze pouze postavit paddock. Ten je opět v ceně startovného; to je vyšší, než jinde, ale zase nebudete platit žádné skryté poplatky (ohrádkovné, parkovné a jiné). Součástí startovného jsou i stravenky do dostihového bufetu, letos v dvojnásobné hodnotě 200,- Kč; tak se Vy nebo wrangleři v dostihovém bufetu hezky rozšoupněte. A určitě přijměte naše pozvání na pečené maso po dostihu, zařiďte si sobotní hlídání Vašich stád a zůstaňte do neděle!

K wranglerům je dostih opět velmi přátelský, chladit mohou pouze na posledním chladícím bodě pod kostelem v Dobré Vodě, kam rozpisem zakazujeme jezdit autem, tedy je vyzýváme, aby si opravdu přivezli kolo nebo koloběžku. A pokud jste si pořídili mobilní spršku na chlazení Vašich miláčků, určitě ji nechte doma – v Pasekách je toto zařízení rozpisem zakázáno. Paseky chtějí být v rámci pravidel a možností závodem jezdců a koní, nikoli aut a technologií.

Náš areál je rozlehlý, ale má své limity; vyhradili jsme si v proto rozpisu právo zastavit příjem přihlášek před uzávěrkou. Proto ti z Vás, které by odmítnutí opravdu mrzelo, přihlaste se co nejdříve!

Rozpis dostihu je odladěn a schvalován, v nejbližších hodinách bude zveřejněn, tedy jej pečlivě čtěte, včas zaplaťte zápisné a určitě přijeďte!

hlavní sponzoři:

Adastra

 

 

 

dostih podporují:

Jiprint tiskárna Horní Stropnice